Prezentace firmy Pedikom
Noha a její nemoci
Vyšetření nohou
Zastoupení firmy
Pedikom Czech - počítačové vyšetření zatížení chodidla, zdravotní pomůcka, ortopedická vložka, nemoci nohou, nemoci chodidel

Pedikom Czech Pedikom MFB award Partnerská zóda Podiart

Prezentace firmy Pedikom

vyšetření nohy, ortopedická vložkaSpolečnost Pedikom založena za účelem poskytování pomoci těm,kteří zápasí s problémy svých nohou. Tomuto účelu slouží výroba individuálních speciálních ortopedických vložek na základě provedeného počítačového vyšetření chodidla.

Přístroj podoskop vybavený kamerou s následnou výrobou individuálních ortopedických vložek zvítězil v hodnocení odborné komise a obdržel prestižní ocenění v kategorii "Technologie pro diagnostiku a léčbu" na veletrhu zdravotnické techniky Medical Fair Brno 2010.

Škála nemocí nohou je velice široká.Počínaje plochou nohou a konče plísněmi na nehtech.Lze říci,že firma Pedikom patřila i v celosvětovém měřítku mezi první firmy,které začaly uplatňovat moderní metody vyšetření nohou,které se liší od tradičních ortopedických postupů.

Dle pojetí firmy se na nohu musí pohlížet jako na celistvou biomechanickou konstrukci. Její stabilita je dána klenutým lešením z kostí,šlach a svalů a pohyb je zajištěn velice komplikovaným silovým působením.

počítačové vyšetření zatížení chodidla, zdravotní pomůcka, ortopedická vložkaZkoumání složité biomechaniky pohybu nohou vedlo k moderním zásadám jejich léčení. Měření síly tlaků nohou je prováděno patentem chráněnou optickou metodou.
Když se kdokoliv postaví bosou nohou na skleněnou plochu,objeví se na její opačné straně věrný tlakový obraz.Tento obraz je jako tlaková mapa a je základem pro počítačové vyšetření nohou .Pomocí uspořádání tlakových bodů lze posoudit,o jaký druh problému se jedná. Současně lze říci,že ke každé nemoci nohou patří charakteristický tlakový obraz. Cílem léčení pomocí vložek Pedikom je korekce špatného uspořádání tlakových bodů a tím se opět obnoví narušená rovnováha statiky těla.

individuální vložka, ortopedická vložka, ortopedické vložkyTým speciálně školených odborníků zhotoví konstrukční plánek sloužící k výrobě individuálních vložek zvlášť pro každou nohu na základě zhotoveného snímku.

Vložka je zhotovena z přírodních materiálů,je měkká,pohodlná a nevyvolává alergie.Zabezpečuje bezbolestnou korekci nohou.Proto ji může nosit skoro každý okamžitě bez stížností na bolesti a bez vedlejších nepříznivých příznaků.

Firma má síť svých zastoupení nejenom doma,ale i v zahraničí a v zámoří.
Znalosti získané v průběhu existence firmy slouží k dalšímu zdokonalování vývoje při současném zachování tradičních řemeslných hodnot.
počítačové vyšetření zatížení chodidla, ISO 9001:2000Vyspělá základna informatiky zaručuje moderní způsoby zpracování a uchování získaných dat.Vysoká a vyrovnaná kvalita je úkolem týmu odborně školených spolupracovníků.
Každý partner,každý pacient je pro firmu rovnocenně důležitý. Naším cílem je posilnění v dnešním světě tak důležitého pocitu, jakým je individuální zacházení.