skip to Main Content

Řekli o nás

"Konzultace započala kompletní diagnostikou, návrhem řešení, stanovením cviků. Na základě doporučení a domluvy byly následně zhotoveny individuální korekční vložky (dále pouze IKV) do obuvi. Po 6ti měsících užívání IKV v denní i domácí obuvi byly u dcerky viditelné změny scanu a zhotoveny nové korekční vložky do obuvi z důvodu progresu. 
Pokud řešíte podobný problém, doporučujeme obrátit se na paní Vaňovou. 
Děkujeme za její osobní přístup a pomoc která napomohla ke zlepšení zdravotního stavu naší dcerky."

Žaneta Badlíková

"Vložky Pedikom užívám již několik let a mohu potvrdit, že mi velmi pomohly s velkými bolestmi zad, které se již neprojevují i bortící se klenbou. Individuální ortopedické vložky Pedikom si mohu vzít každý den do bot a přendávat je z jedněch do druhých. Díky výrobě pantoflí, které využívám hlavně doma si prodlužuji užívání těchto vložek a zároveň své zdraví."

Zuzana Petáková

"Díky vložkám Pedikom jsme s manželem předešli zvyšujícím se bolestem chodidel i zad, které nás dlouhodobě oba trápily. Já navíc hodně běhám, takže jsem si pořídila speciální řadu na běh. Vložky jsou velmi příjemné a mé nohy odolávají vysokému zatížení mnohem lépe než kdy předtím. Určitě doporučuji."

Linda Václavová

"Vložky od společnosti Pedikom  jsem sama vyzkoušela a mohu jedině doporučit. Dnes je nosí i mé děti, abychom předešli zbytečným nemocím, které často způsobuje i nevhodná obuv. Děti si na vložky rychle zvykly a dnes by bez nich už nevyšly z domu."

Klára Dušková

Napsali o nás

Videa

Naše ocenění

Unavíte se rychle a bolí vás nohy?
Když se jedná o vaše nohy, buďte nároční.
Individuální vložky jsou nejlepším řešením.
Počítačové vyšetření provádí zástupci firmy Pedikom.

Back To Top